Hoonete vundamendid rajatakse vaivundamendina. 1. korruse põrand pinnasel rajatakse tihendatud täite-ja tasanduskihile ning 200 mm vahtpolüstüreenile 220 mm monoliitbetoonist põrandaplaadina.
Hoone välisseinad rajatakse ridamaja puhul õõnesbetoonplokk seintena (190 mm) ja tornmaja puhul monteeritavate raudbetoonist seintena (150 mm-180 mm), mis soojustatakse 140 mm PIR soojustusega. Välisviimistlusena kasutatakse tsementkiudplaate ja puitlaudist. Hoonete põhimaht kaetakse tsementkiust fassaadiplaadiga. Avatäidetega külgnevates nishides kasutatakse peensaetud puitlaudist.
Hoone katused rajatakse lamekatustena. Hoone katus toetub 220 mm r/b paneelidele, soojustatakse 450 mm vahtpolüstüreenplaadi ning 30 mm tuulutussoontega mineraalvillaplaadiga ja kaetakse 2x rullmaterjalist katusekattega SBS. Katuse kalded rajatakse kaldu lõigatud soojustusest.
Vahelaed rajatakse 220 mm õõnespaneelidest. Paneelide peale paigaldatakse isolatsiooniks 80 mm vahtpolüstüreen ja sellele valatakse 80mm r/b pealevalu, mis eraldatakse üksteisest ruumiti isolatsiooniribadega mahupaisumiste kompenseerimiseks ja heliisolatsiooni parandamiseks.
Kandvad siseseinad tehakse ridamajas sarnaselt välisseintega õõnesbetoonplokk seintena ning tornmajas monteeritavatest raudbetoonpaneelidest. Kohati kaetakse seinad kipsplaatidega, et vältida pragude tekkimist liitumisel kergseinaga. Tornmaja liftišahti ja korteri vahele jäävad seinad lisaisoleeritakse õhkvahe ja mineraalvillaga, et vältida õhumüra kandumist liftiruumist korterisse. Mittekandvad karkass-seinad tehakse metallkarkassist, isoleeritakse mineraalvillaga, kaetakse mõlemalt poolt ehitusplaatidega ning viimistletakse. Vastavalt sisekujunduslahendustele lisatakse kergete metallkarkassseintele vajadusel ehitusplaadi alla puitlaastplaadid, et lihtsustada seinale riputatava mööbli kinnitamist.
I korruse terrassid ja ridamaja rõdud on kaetud puidust terrassilauaga va betoonipinnana jäävad ridamaja sissepääsu rõdud. Tornmaja rõdudele on paigaldatud PVC-kate.
Rõdude piirded on kõrgusega 1000 mm.
Aknad tehakse energiasäästlike PVC akendena ühe raami ja 3x klaaspaketiga, avatavatena sissepoole. Hoone erinevates fassaadides kasutatakse erineva päikesekaitse faktoriga klaaspakette vähendamaks ülekuumenemise ohtu ja samal ajal tagamaks mõistlik läbipaistvus ja talvine energiatõhusus.
Peasissepääsu klaasfassaad ja selles olev klaasitud välisuks on alumiiniumprofiiliga. Esimese korruse üldkasutatavate uste lävepakud tehakse maksimaalselt 20 mm kõrgused, et tagada ratastooliga liikleja ligipääs.
Korterite trepikotta avanevad uksed tehakse tulekindlate spoon või laminaatkattega sileustena, mille lahendus täpsustatakse sisekujundusprojektiga.
Trepikoja sissepääsud on varustatud kiibiga läbipääsusüsteemiga. Tornmajas ja ridamaja 3. korruse korteritel on videofonosüsteem.
Tornmajas on lift.
Hoone soojavarustus on kaugkütte baasil. Tornmajas on radiaatorküte ja san. ruumides elektriküte ning ridamajas vesipõrandaküte kogu eluruumi ulatuses.
Vee-, kütte ning elektrikulu mõõtmine toimub kaugloetavate mõõtjatega.
Hoonetes on majapõhine tsentraalne ventilatsioonisüsteem.
Korterite elektriarvestid paiknevad kilbiruumis. Korteris paikneb korteri elektrikilp. Paigaldatud on pistikupesad ja lülitid, san. ruumidesse ja esiku ripplagedessse on paigaldatud süvistatud LED-valgustid.
Korterisse on toodud optilised andmesidekaablid. Iga TV vaatamiskoha juurde on toodud andmeside pistikud.
Vastavalt algandmetele on hoone energiatõhususarvuks ridamaja puhul 125 kWh/m²*a ja tornmaja puhul 122 kWh/m²*a. See tagab hoonetele energiatõhusus klassi B.
Sorteeritavate jäätmete kogumine toimub kinnistul sissesõidutee kõrval süvamahutites, mida tühjendatakse vastavalt omanike poolt sõlmitud lepingutele jäätmefirmaga. Olmejäätmete liigiti kogumiseks paigaldada kinnistule konteinerid segaolmejäätmete, paberijäätmete, pakendijäätmete ning biolagunevate jäätmete jaoks.